9-А

03.04.2020

Доброго дня, шановні учні. Ознайомтесь з новим матеріалом .  Домашнє завдання знайдете в кінці цього уроку!


Тема:"Телебачення:погляд у світ" . "Фотомистецтво
та реклама"

Ми живемо в епоху глобального панування медіа. Чи завжди ми усвідомлюємо значення таких поширених слів, як медіа-культура, медіа-простір, медіа-освіта, медіа-технології? Медіа всебічно впливають на всі сфери діяльності людини — від пізнання до дозвілля. Кажуть, що кожній людині потрібна медіа-грамотність, щоб критично сприймати інформацію.
А що ж таке означає поняття «медіа»?
Медіа – (англ. media — засоби, способи) — це канали та інструменти, які використовують, щоб зберігати, передавати й подавати інформацію або дані.
Медіа  (від лат. media — засіб) — синонім засобів масової комунікації та інформації, до яких належать друковані видання, фотографія, преса, кінематограф, відео, радіо, телебачення, звукозапис та Інтернет. Але з-поміж усіх них найпотужніший вплив має телебачення.
Відповідно до суспільних потреб воно виконує такі основні функції:
 хронікальна  (оперативне подання інформації — соціально-політичної, економічної, культурної, спортивної тощо);
— просвітницька та освітньо-виховна (поширення знань із різних галузей науки, культури; залучення до загальнолюдських цінностей); 
— розважальна (забезпечення змістовного і цікавого дозвілля, отримання насолоди від інформації, що сприймають);
— рекламна (повідомлення, оголошення, довідки, інформація).

Будь-яка  інформація,  що  передається  теле-,  радіо-,  відео-,  аудіоканалами  тощо,  так  чи  інакше  несе  естетичний  або  антиестетичний  вплив, оскільки  націлена  на  максимальне  збудження  емоцій,  почуттів.  Нейтральних  щодо  цього  програм  і  передач  просто  немає  і  бути  не  може.У  наш  час  супутником  телебачення  став  Інтернет.  Проте  саме  телебачення  є  одним  із  основних  джерел  пізнання  художніх  цінностей  та інструментом популяризації мистецтва в різних регіонах.  Не виходячи з дому,  ми можемо віртуально відвідати  музей і театр,  послухати музику, переглянути  улюблений  кінофільм.

-Перегляньте презентацію:



-Перегляньте відео : За лаштунками телебачення. 


-Винахідник телебачення


Презентація: Фотомистецтво та реклама.





Домашнє завдання:

 Підготуйте слайд-шоу (презентацію ) : "Моя улюблена  Телепередача".
Роботу надіслати мені на електронну пошту

margoha75689@gmail.com , не забудьте вказати своє прізвище та ім'я та клас.


Шановні учні ! Якщо у вас виникли  деякі запитання,  для консультації  ви можете звертатись : писати на   електронну пошту 

margoha75689@gmail.com )  або на Вайбер  

       +380994542508 .



Комментариев нет:

Отправить комментарий